Bize Katılın

/Bize Katılın
Bize Katılın 2019-04-18T14:34:45+03:00

YenidenBiz olarak üniversite mezunu, 7 yıl ve üstü deneyimli, iş hayatına 1 yıl ve üstü süreyle ara vermiş kadınların kurumlara geri dönüşlerine destek olmak için çalışıyoruz.

Birlikte neler yapabiliriz?

  • İş arıyorsanız aday havuzuna CV bırakabilirsiniz.
  • YenidenBiz’in amacına destek vermek için gönüllü olarak çalışabilirsiniz.
  • YenidenBiz’in hedeflerine ulaşmasına destek olmak için dernek üyemiz olabilirsiniz.
  • YenidenBiz aday geliştirme programının sürdürülmesine katkı yapmak isterseniz bağışta bulunabilirsiniz.
  • İş birliği ve sponsorluk imkânları için bize ulaşabilirsiniz.

Veritabanımıza kaydolarak eğitimlerimizden haberdar olmaya başlayacaksınız ve kayıt sonrası yaklaşık 1 ay içerisinde yetkinlik bazlı aday görüşmesine çağrılacaksınız. YenidenBiz bir istihdam kurumu değildir. İş arama sürecinde adaylarımızı desteklerken kendi arayışlarına devam etmelerinin önemini vurguluyoruz.

YenidenBiz’e hem aday, hem gönüllü olarak katılabilirsiniz. Gönüllü olarak YenidenBiz’e kaydolmanız halinde de eğer iş arıyorsanız aday havuzuna CV bırakmanız önemlidir.

Aday havuzumuza katılmak için aşağıdaki linkten 3 adet Yenidenbiz aday kriterlerine uygunluk sorumuzu yanıtlayıp, CV’nizi bırakmanız yeterli.

ADAY HAVUZUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Mevcut yapıda kaydınız varsa aşağıdaki buton ile giriş yapıp özgeçmişinizi görüntüleyebilir, üstünde değişiklik yapabilirsiniz.

ADAY HAVUZUMUZA GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN
YenidenBiz, çalışmalarını gönüllü olarak çalışan destekçileri ile sürdürmektedir.

Aday Geliştirme ve Etkinlik Çalışma Grubu: YenidenBiz’in yüz yüze ve online eğitimlerini, etkinlik ve buluşmalarını organize eder.

İnsan Kaynakları Çalışma Grubu: YenidenBiz’in aday mülakat ve iş fırsatlarının adaylarla buluşturulması sürecini yürütür.

Kaynak Geliştirme Çalışma Grubu: YenidenBiz’in kurumlarla olan iş birliklerini, üyelik, destek ve sponsorlukları geliştirme çalışmalarını yürütür.

Kurumsal İletişim ve Pazarlama Çalışma Grubu: YenidenBiz’in tüm iç ve dış iletişim çalışmalarını yürütür.

Kurumsal Yönetişim ve Gönüllü Yönetimi Çalışma Grubu: YenidenBiz’in sürdürülebilirlik ve şeffaflık doğrultusunda kurumsal süreçlerini oluşturur, gerekli düzenlemeleri yönlendirir ve uygulanmasını kontrol eder.

Portal ve Teknoloji Çalışma Grubu: YenidenBiz’in teknolojik altyapı çalışmalarını yürütür.

Gönüllü olmak için aşağıdaki butona tıklayınız.

GÖNÜLLÜ OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Bireysel Üyelik:

YenidenBiz’in hedeflerine ulaşmasında destek olmak, daha çok kadına iş imkânı sağlanmasında katkıda bulunmak için yıllık 300 TL katılım ücreti ile YenidenBiz derneği üyesi olabilirsiniz. 

Formda yer alan hesap numarasına katılım bedelini yatırdıktan ve formu doldurduktan sonra info@yenidenbiz.org e-posta adresimize ulaştırmanız yeterli.

YenidenBiz Bireysel Üyelik formu için tıklayın.

Kurumsal Üyelik: 

YenidenBiz’in hedeflerine ulaşmasında destek olmak, daha çok kadına iş imkânı sağlanmasına katkıda bulunmak için kurumsal üyemiz olabilirsiniz. Böylece aday havuzumuzdaki nitelikli özgeçmişlerden işe alım ihtiyaçlarınıza özel eşleştirme hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için info@yenidenbiz.org e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz

Yapılan her bağış YenidenBiz aday geliştirme programının sürdürülmesine katkı sağlayacaktır.

Bağış yapmak isterseniz lütfen tıklayın.

İş birliği ve sponsorluk imkânları için bize info@yenidenbiz.org e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.