Aday Hazırlama ve Geliştirme Faaliyetleri

//Aday Hazırlama ve Geliştirme Faaliyetleri
Aday Hazırlama ve Geliştirme Faaliyetleri 2018-09-24T21:54:19+03:00

business_1

Adayları iş hayatına geri dönüşe hazırlıyoruz!

Adayların ihtiyaçlarına göre eğitim ve seminer programları oluşturuyor, istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kariyer, mentorluk ve koçluk desteği sağlıyoruz.

Kariyer Desteği:

YenidenBiz mülakatı ile adayları daha yakından tanıyor, kariyerlerinin bundan sonraki yönü hakkında ihtiyaç duydukları destekleri tespit ediyor, adayın uygun işle eşleşmesi için yönlendirmede bulunuyoruz

Mentorluk:

EMCC Türkiye – Avrupa Mentorluk ve Koçluk Konseyi desteği ile yürütülen mentorluk programı, YenidenBiz mentorları ile dileyen adayların işe dönüş süreçlerinde birebir destek sağlıyoruz.

Koçluk:

Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF Türkiye işbirliği ile yürütülen koçluk programı ile YenidenBiz adaylarına bütünsel bir yaklaşımla kendilerini daha yakından tanımaları ve yönelimlerini belirlemeleri için destek veriyoruz.

Eğitimler:

YenidenBiz adaylarına alanında uzman eğitmenlerce iletişim ve sunum becerileri, kişisel imaj yönetimi, çatışma ve belirsizlik ile baş etme gibi liderlik yeteneklerine yönelik eğitimlerin yanı sıra, dijitalleşme, büyük veri gibi güncel teknoloji konularında eğitimler sunuyoruz.

Seminer ve söyleşiler:

Alanında başarılı uzmanlardan seminerler ve kadın liderlerle söyleşiler ile YenidenBiz adaylarını farklı bakış açıları ile buluşturuyoruz.                                                                                                                 

Networking buluşmaları:

Yıl boyunca YenidenBiz destekçisi kurumların ev sahipliğinde networking buluşmalarında adaylarımızla profesyonelleri bir araya getiriyoruz.

Aday hazırlama ve geliştirme faaliyetlerimize katılmak için tıklayınız.