Davetlisiniz! YenidenBiz Ege Bölgesi Aralık Ayı Buluşması

/, TÜM ETKİNLİKLER/Davetlisiniz! YenidenBiz Ege Bölgesi Aralık Ayı Buluşması

Davetlisiniz! YenidenBiz Ege Bölgesi Aralık Ayı Buluşması

Tüketim, tasarruf, yatırım, borç alma, borç verme gibi finansal konular her birey için önemlidir. Finans sadece işin uzmanlarını değil, iş kurmak isteyen girişimci adayları, ev bütçesini sağlıklı yönetmek isteyen tüm bireyler, hatta çocuklar ve gençler de dâhil olmak üzere herkesi ilgilendirmektedir.  Bu nedenle Ege Bölgesi Aralık Ayı buluşmasında bu ay Finansal Okur-Yazarlık’ı konuşacağız.

  • Finansal okuryazarlık nedir?
  • Gelir-gider dengeniz/bütçeniz nasıl etkin bir şekilde yönetilir?
  • Doğru yatırım ve tasarruflara nasıl yönelirsiniz?

YenidenBiz adaylari ile bir araya geleceğimiz Aralık ayı buluşmasında konuğumuz Ayda Onan Özeren’in vereceği ‘Finansal Okur Yazarlık’ konulu eğitimde buluşalım ve finansal okur yazarlık konusunda beraber bilinçlenelim. 

Ayda Onan ÖzerenYenidenBiz Ege gönüllülerinden olan konuşmacımız Ayda Onan Özeren kimdir?

12 yılı Şube Müdürlüğü olmak üzere  toplamda  21 yıl   İzmir’in farklı bölgelerinde karma şubelerde Bankacılık yaptı. Bütçe ve stratejik planlama, Kredi pazarlama, takip ve yapılandırmaları, satış yönetimi, performans takibi, yönetici sertifikasyon programı, şube açılışları, Alternatif dağıtım kanalları planlama ve süreç takipleri, personel işe alım ve kariyer süreçlerinde aktif rol oynadı. Eş zamanlı olarak son 5 yıl iç eğitmen; mentor  ve yönetici  yetenek havuzu belirleyicilerinden oldu. İzmir Ekonomi Üniversitesi ‘nde “Stratejik Yönetim “ ve “Kurum Kültürü “ dersleri  verdi. Farklı eğitim firmaları için  ticari  ve kurumsal firmalara yönelik  kişisel –kurumsal gelişim ve eğitim  ihtiyaçları danışmanlığı yapıyor ve üst düzey yöneticilere eğitimler veriyor.  Finansal Okur –Yazarlık alanında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın sertifikalı eğitmenidir.”

 


 Tarih: 13 Aralık Çarşamba, 10.00 -12.00

Yer : ODTU Mezunlar Derneği, 1453. Sk. No:8, Alsancak

Telefon: 0 (232) 445 55 15

Katılım bildirimi :  cerenenc@yahoo.com

Katılım ücretsizdir ve 25 kişi ile sınırlıdır.


2018-05-11T22:12:20+03:00