KADIN GİRİŞİMCİLERE COVID-19 KRİZ YÖNETİMİ VE GİRİŞİMCİLİKTE HAYATTA KALMA BECERİLERİ DESTEĞİ PROJESİ TR10/20/COVID/0696

 

KADIN GİRİŞİMCİLERE / GİRİŞİMCİ ADAYLARINA AÇIK ÇAĞRIMIZDIR

YenidenBiz Derneği olarak, siz kadın girişimcileri / girişimci adaylarını, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın “COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı” kapsamında hazırladığımız “Kadın Girişimcilere COVID-19 Kriz Yönetimi ve Girişimcilikte Hayatta Kalma Becerileri Destek Projesi” eğitim ve danışmanlık programına ücretsiz olarak katılmaya çağırıyoruz.

 

16 Temmuz – 25 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan eğitim ve danışmanlık programı ile

 

-İstanbul il sınırları içinde faaliyet gösteren / yerleşik

-Girişimci veya henüz faaliyete geçmiş girişimleri bulunmayan, ancak iş planını hazırlamış, şirket kurma aşamasında olan

-Üniversite mezunu (tercihen kurumsal iş tecrübesine sahip)

 

45 kadın girişimci / girişimci adayına, 

 

-COVID-19 salgınının işlerine ve iş planlarına olumsuz etkilerini azaltmak,

-Ticari faaliyetlerinin devamlılığını sağlamak,

-COVID-19 sonrasında girişimcilerin fiziki çalışma alanından dijital çalışma ve pazarlama alanına geçiş becerisi edinmelerini sağlayarak krizi salgının gerektirdiği ulusal ve uluslararası yenilikçi uygulamaları içerecek şekilde, nasıl yönetebilecekleri konusunda eğitim ve danışmanlık desteği verilecektir.

 

Eğer siz de mevcut işinizi geliştirmek veya girişiminizi hayata geçirmek hayali taşıyor ve kriz ortamında hayatta kalma becerilerinizi geliştirmek, diğer katılımcılar ile interaktif bir ortamda eğitim ve danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız, programımıza ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

 

Program, online ve interaktif olarak yapılacak olup, program sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.

 

Başvurularınızı en geç 10 Temmuz 2020 tarihine kadar,

Girişimci iseniz –Kısa Özgeçmişiniz, İşyeri Unvanınız, İstihdam Sayınız, Faaliyet Süreniz ve   COVID-19 öncesi ve sonrası iş yaşamınızın kısa özetini içeren başvuru mektubunuzla,

Girişimci Adayı iseniz (İş planı olması koşulu aranmaktadır.) – Kısa Özgeçmişinizin yer aldığı başvuru mektubunuzla,

 

aylil.ergin@yenidenbiz.org & guzide.bozburun@yenidenbiz.org e-posta adreslerine “girişimci” veya “girişimci adayı” konu başlığıyla bekliyoruz.  Kontenjanımız 45 kişi ile sınırlıdır.

 

İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “COVID -19 ile Mücadele ve Dayanıklılık “ Projesi kapsamında hazırlanan bu websitesinin içeriği İstanbul Kalkınma Ajansı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk YenidenBiz Derneği’ne aittir.