YenidenBiz Eğitimi – Bülent Kılıç ile Kendini Yönetmek

/, TÜM ETKİNLİKLER/YenidenBiz Eğitimi – Bülent Kılıç ile Kendini Yönetmek

YenidenBiz Eğitimi – Bülent Kılıç ile Kendini Yönetmek

Psikolog ve Eğitim Danışmanı Bülent Kılıç ile ”Kendini Yönetmek” eğitimi 15 Kasım Çarşamba günü Kale Grubu Şirketleri desteği ile Kale Seramik Binası Levent ‘te  gerçekleştirildi.

YenidenBiz bireysel üyelerinin ve adaylarının katıldığı eğitimin esas amacı kişisel hayatımızdaki, kariyerimizdeki ve ilişkilerimizdeki süreçleri yönetmeye odaklanmaktı. Eğitimin özellikle üzerinde durduğu konu ise insanın kendine odaklanmasını sağlayan süreçleri keşfederek hangi faktörlerin konsantrasyon kaybına yol açtığını farketmemizi sağlamaktı.

Sınıf içinde gerçekleştirilen etkinlik çalışması ile de hayat akıp giderken yaşadığımız motivasyon kaybını ve bunların sebeplerinin neler olabileceğini keşfedip, anlamaya çalıştık ve kendimizi güçlendirmek için neler yapmamız gerektiğini interaktif bir şekilde öğrenme imkanı bulduk.

 

YenidenBiz Aday Geliştirme Programında yer alan eğitimlerden faydalanarak ve YenidenBiz’in networking etkinliklerine katılarak işe ara verdiğiniz dönemi en verimli şekilde geçirmek istiyorsanız, güncel öz geçmişinizi aşağıda yer alan link üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

Bize Katılın –> www.yenidenbiz.com/bize-katılın

 

İşte YenidenBiz Eğitiminden kareler….

2018-04-14T16:14:14+03:00