YenidenBiz Paneli: “Dijitalleşme ve Çevik Organizasyonlar”

/, TÜM ETKİNLİKLER/YenidenBiz Paneli: “Dijitalleşme ve Çevik Organizasyonlar”

YenidenBiz Paneli: “Dijitalleşme ve Çevik Organizasyonlar”

Günümüzde Türk ve global şirketler, dijitalleşmenin tetiklediği bir dönemde rekabet ediyor.  Dijitalleşme teknolojinin inovatif strateji, ürün, süreç ve müşteri deneyimi aracığıyla verimlilik sağlayacak şekilde iş yapış biçimlerine entegre edilmesi anlamına gelir.

Dijitalleşme için, şirket içi yetkinliklerin değişimi, organizasyon yapısından, teknolojiye ve inovasyona bakış açısına, bunun bir kültürel dönüşüm haline getirilmesi, şirketleri rekabette bir adım öne taşıyacak ön koşul haline gelmiştir.

Şirketin gücünü dijitalden alan kaynaklarını ve gerekli yönetişim yapılarını kaldıraç olarak kullanma kabiliyeti ise işletmelere rekabet ortamında “çeviklik” kazandırmaktadır. *(Accenture Dijitalleşme Endeks Raporu 2015)

YenidenBiz olarak “Dijitalleşme ve Çevik Organizasyonlar” Panelinde, Boğaziçi Üniversitesi İİB Fakültesi Dekanı Ayşegül Toker’in moderasyonunda, sektörlerinde dijital dönüşümün öncüleri olmuş konuşmacılar;

Gizem MoralEmlak Jet CEO
Barış KarakullukçuDirektör Turkcell
Neslihan OlcayWavemaker Türkiye Ajans Başkanı ile bir araya geleceğiz.

5 Şubat Pazartesi günü saat 12:00’de ING Bank Genel Müdürlük 57. Alay Konferans Salonu’nda gerçekleşecek panelin ardından YenidenBiz’e destek veren kurumların yöneticilerinin de bizimle birlikte olacağı bir network kokteyli olacaktır.

Siz de ister kurumsal hayata dönmeye hazırlanın, ister kendi iş fikirlerinizi hayata geçirme planları yapın, işletmelerdeki dijital dönüşüme dair gelişmelerden haberdar olmak üzere panelimize davetlisiniz.

** Panelimiz YenidenBiz adaylarına ve derneğimize destek veren kurum çalışanlarının katılımına açıktır. Katılım kayıtları aday ve destekçilerimize gönderilen e-postalar üzerinden alınmaktadır.

2018-05-11T22:12:20+03:00